Wesołego Alleluja!

Zmartwychwstał Pan, Alleluja!  Życzymy wszystkim radosnych Świąt Wielkanocnych.

Wielkanocne dekoracje w wykonaniu naszych terapeutów zajęciowych

Ależ piękne ozdoby świąteczne powstają na naszej terapii zajęciowej. Nie brakuje niczego, są palmy, koszyczki, kolorowe pisanki, puszyste baranki, wesołe zajączki, żółciutkie kurczaczki. Piękne i kolorowe będą te Święta:)

Komunikat w/s szczepień WZW

Informujemy, że słuchacze wszystkich kierunków, w tym KKZ OM IX niezaszczepieni przeciw WZW typu B lub zaszczepieni niepełną dawką 3 szczepień, mogą bezpłatnie poddać się temu szczepieniu ochronnemu. W tym celu należy zgłosić się do kierownika szkolenia praktycznego do dnia 17 04 2019 roku.

Nasi słuchacze na pracowniach i promocji zdrowia

Święta Wielkanocne tuż, tuż, fajne fotki z pracowni TZ

Słuchacze KKZ IX OPIEKUN MEDYCZNY - badania lekarskie

Wszyscy słuchacze IX Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego Opiekun Medyczny proszeni są o stawienie się w sekretariacie szkoły do piątku (29 marca 2019 r.) do godziny 15.30 w celu odebrania skierowania na badania lekarskie.

Informacja dla słuchaczy Terapii Zajęciowej i Technika Masażysty - I semestr

Wszyscy słuchacze kierunków: Terapia Zajęciowa I semestr oraz Technik Masażysta I semestr, którzy nie donieśli jeszcze zaświadczeń od lekarza o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki oraz  zdjęć do indeksów i legitymacji proszeni są o doniesienie ww. dokumentów do sekretariatu szkoły w nieprzekraczalnym terminie,  do piątku (22.03.2019 r.), do godziny 15.00. 

Dostęp do planów lekcji - zmiana danych do logowania

Uwaga! W dniu dzisiejszym (15.03.2019 r.) zostały zmienione dane do logowania na stronie w zakładce plany zajęć. W celu uzyskania danych dostępowych słuchacze proszeni są o kontakt ze szkołą. 

Pierwsze zajęcia dla kierunku Opiekun Medyczny KKZ - 13 marca 2019 r.

Uwaga!

Już w najbliższą środę (13 marca 2019 r.), o godzinie 15..00, w budynku szkoły, odbędą się pierwsze zajęcia na kierunku Opiekun Medyczny Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy. 

Zapraszamy wszystkie osoby, które złożyły podania oraz osoby, które chciałyby jeszcze dołączyć do grupy. 

Nasi terapeuci zajęciowi 8 marca byli w Medpharmie

W dniu 8 marca 2019 roku w Medpharmie świętowano Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nasi słuchacze I roku Terapii zajęciowej pomagali w zorganizowaniu tego pięknego i radosnego święta.  

Strona 1 z 7