Uwaga, zmiana godziny! Szkolenie BHP - 14.06.2019 - TM I semestr, TZ I semestr, OM KKZ IX

O G Ł O S Z E N I E

TECHNIK MASAŻYSTA  I semestr

TERAPIA ZAJĘCIOWA I semestr

OPIEKUN MEDYCZNY IX KKZ

 

 

Dnia 14.06.2019 roku (piątek) o godz. 14:00 odbędzie się szkolenie BHP  dla słuchaczy kierunków wymienionych powyżej.

 

Dla kierunku Technik Masażysta szkolenie rozpocznie się o godzinie 15.00.

 

 

Obecność na szkoleniu jest  OBOWIĄZKOWA.

Wizyta Pań dietetyczek z Centrum Naturhouse w naszej szkole

 

W ubiegłą sobotę 18 maja, w naszej szkole gościliśmy Panie z centrum dietetycznego Naturhouse. Spotkanie to było zorganizowane dla  uczniów naszej szkoły w ramach profilaktyki zdrowia.  Nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z analizy składu ciała i konsultacji z dietetykiem.

 

W imieniu Pań dietetyczek, serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej w gabinecie mieszczącym się na ul Hallera 35 w Starogardzie Gdańskim, zapisy na konsultację pod nr tel. 608 499 605.

Zajęcia na pracowni Terapii Zajęciowej

Staramy się, żeby zajęcia w naszej szkole były bardzo ciekawe - np. na lekcjach z Planowania i organizowania terapii zajęciowej powstają takie cuda, jakie możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. 

Ogólnopolski Konkurs Opiekuna Medycznego w Sztumie

W miniony piątek, 10 maja 2019r, w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych w Sztumie odbył się pierwszy Ogólnopolski Konkurs Opiekuna Medycznego pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.  W konkursie udział wzięło wielu przedstawicieli różnych szkół znajdujących się na terenie województwa pomorskiego, kształcących w zawodach medycznych.  Nie mogło oczywiście zabraknąć naszych przedstawicielek. W konkursie udział wzięły słuchaczki II semestru Opiekuna Medycznego. Konkurs składał się z części indywidualnej i drużynowej, a uczestnicy musieli się wykazać zarówno wiedzą teoretyczną, jak i  praktyczną. Wszyscy uczestnicy reprezentowali się bardzo wysokim poziomem wiedzy i stoczyli zaciętą walkę o wygraną. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy równiez naszym uczennicom za godne reprezentowanie szkoły. 

 

Więcej o całym wydarzeniu przeczytać można na stronie internetowej WZSP w Sztumie: http://medyk.sztum.pl/ogolnopolski-konkurs-opiekuna-medycznego-2/ Zapraszamy do lektury. 

zmiana planu zajęć - Technik Masażysta I semestr 17.05.2019 r.

Uwaga, zmiana planu zajęć

 

 17.05.2019 r. (piątek)

 

Zajęcia dla kierunku Technik Masażysta I semestr zostają odwołane. Piątek (17.05.2019 r.) jest dla słuchaczy tego kierunku dniem wolnym. 

 

 

Targi pracy - Tczew i Pelplin

24 kwietnia 2019 r. nasi słuchacze wzięli udział w Targach Edukacji i Pracy w Pelplinie a 10 maja 2019 r. w Tczewie, gdzie promowali zdrowy tryb życia i przybliżali zainteresowanym ofertę edukacyjną naszej szkoły. Organizatorom Targów dziękujemy za zaproszenie, a naszym słuchaczom za promocję szkoły! 

 

 

11.05.2019 r. - zmiana planu zajęć dla TM I semestr oraz TZ I semestr

Uwaga, zmiana planu zajęć

 

 11.05.2019 r. (sobota)

 

Terapia Zajęciowa I semestr

 

5 – 6 lekcja – Podstawy TZ (zajęcia łączone z TZ III s.)

 

Technik Masażysta I semestr

 

5 – 6 lekcja – Pracownia masażu

Promocja zdrowia

Nasze słuchaczki wydziału Opiekun medyczny Ania, Maria i Małgorzata promują zdrowy styl życia oraz prezentują ofertę edukacyjną naszej szkoły w społeczności lokalnej. Dziękujemy im za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły.

 

 

 

 

 

Ostatnie pożegnanie ś.p. Ireny Krzykowskiej

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
 
 
ś.p. Ireny Krzykowskiej
 
 
naszego wieloletniego pracownika i dyrektora naszej szkoły.
 
 
Składamy serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie Zmarłej.  
 
 
 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 25 kwietnia 2019 roku o godzinie 12.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim. 

 

 

 
Strona 1 z 7