Uwaga!

Dzień 16 czerwca 2017 roku jest w naszej szkole dniem wolnym zarówno od pracy dydaktyczno - wychowawczej, a także administracyjnej szkoły.

Już dziś pomyśl o swojej przyszłości - z nami zdobędziesz pewny zawód. Rekrutacja na kierunki medyczne w naszej szkole trwa! Zapraszamy!

We wtorek 23.05.2017 roku nasi słuchacze uczestniczyli w akcji zdrowotnej organizowanej przez Zespół Szkół Publicznych w Suminie. Słuchacze kierunku Terapia Zajęciowa wraz z opiekunem, panią magister Ewą Ławną, promowali zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży uczeszającej do szkoły w Suminie, a ponadto obliczali ich BMI, dokonywali pomiaru cisnienia tętniczego, mierzyli wydolność płuc oraz zawartość tlenku węgla w płucach. Mamy nadzieję, że uczestnicząc w akcji przyczyniliśmy się do szerzenia idei zdrowego stylu życia wśród młodych ludzi.

W tygodniuW tygodniu8907
W miesiącuW miesiącu37419