Z życia szkoły

Informacja dla słuchaczy Terapii Zajęciowej i Technika Masażysty - I semestr

Wszyscy słuchacze kierunków: Terapia Zajęciowa I semestr oraz Technik Masażysta I semestr, którzy nie donieśli jeszcze zaświadczeń od lekarza o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki oraz zdjęć do indeksów i…

Dostęp do planów lekcji - zmiana danych do logowania

Uwaga! W dniu dzisiejszym (15.03.2019 r.) zostały zmienione dane do logowania na stronie w zakładce plany zajęć. W celu uzyskania danych dostępowych słuchacze proszeni są o kontakt ze szkołą. 

Pierwsze zajęcia dla kierunku Opiekun Medyczny KKZ - 13 marca 2019 r.

Uwaga! Już w najbliższą środę (13 marca 2019 r.), o godzinie 15..00, w budynku szkoły, odbędą się pierwsze zajęcia na kierunku Opiekun Medyczny Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy. Zapraszamy wszystkie osoby, które…

Nasi terapeuci zajęciowi 8 marca byli w Medpharmie

W dniu 8 marca 2019 roku w Medpharmie świętowano Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nasi słuchacze I roku Terapii zajęciowej pomagali w zorganizowaniu tego pięknego i radosnego święta.

Spotkanie organizacyjne - Opiekun Medyczny KKZ

W dniu dzisiejszym (wtorek) o godzinie 15.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych uczestnictwem w Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym na kierunku Opiekun Medyczny. Zapraszamy. 

Badania lekarskie dla słuchaczy, którzy nie byli obecni w szkole 01.03.2019 r. (TM oraz TZ)

W dniu 1 marca odbyły się obowiązkowe badania lekarskie nowoprzyjętych do szkoły słuchaczy z kierunku Technik Masażysta oraz Terapeuta Zajęciowy. Osoby, które nie były obecne na badaniu zobowiązane są do…

Badania lekarskie słuchaczy przyjętych do szkoły

W dniu 1 marca / najbliższy piątek/ o godz. 16:00 odbędzie się obowiązkowe badanie lekarskie przyjętych do szkoły słuchaczy. Prosimy o obecność.

Informacja dla zdających egzamin w sesji zimowej 2019

Przypominamy, że ogłoszenie wyników Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i przekazanie dokumentacji do szkół nastąpi 22 marca 2019 roku.

Uwaga osoby z podstawowym / gimnazjalnym wykształceniem

Drodzy Państwo, informujemy, że Szkoła jeszcze w lutym/ marcu uruchomi IX edycję Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego w zawodzie Opiekun medyczny. Ukończenie kursu pozwala na przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie…

Rozpoczęcie zajęć przez słuchaczy nowych kierunków z naboru zimowego

W piątek 08 02 2019 od godz. 15:00 i w sobotę 09 02 19 od godz. 8:00 odbędą się pierwsze zajęcia na nowych kierunkach -Technik masażysta i Terapeuta zajęciowy. Zapraszamy!
Strona 1 z 3