TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - III SEMESTR
Dn. Godz. ZAJĘCIA TEORETYCZNE
dot.godz. teoretycznych
Sobota 1. 8.00-8.45 Podstawy Terapii Zajęciowej
2. 8.45-9.30 Podstawy Terapii Zajęciowej
3. 9.40-10.25 Podstawy Terapii Zajęcioej
4. 10.25-11.10 Planowanie i organizacja Terapii
5. 11.10-11.55 Planowanie i organizacja Terapii
6. 11.55-12.40 Planowanie i organizacja Terapii
7. 12.50-13.35 Język niemiecki
8. 13.35-.14.20 Język niemiecki
9. 14.20-15.05 Działaność gospodarcza
10. 15.15-16.00 Działaność gospodarcza
11. 16.00-16.45 w-f
12. 16.45-17.30 w-f
13. 17.30-18.15 w-f

 

              TECHNIK MASAŻYSTA - IV SEMESTR
Dn. Godz. ZAJĘCIA TEORETYCZNE
dot.godz. teoretycznych
Poniedziałek 9. 15.00-15.45 Język niemiecki
10. 15.45-16.30 Teoretyczne podstawy masażu
11. 16.35-17.20 Pracownia masażu
12. 17.20-18.05 Pracownia masażu
13. 18.05-.18.55 Pracownia masażu
14. 18.55-19.40 Zarys fizjoterapii
15. 19.45-20.30 Zarys fizjoterapii (ćwiczenia)
Wtorek 9. 15.00-15.45 Anatomia
10. 15.45-16.30 Anatomia
11. 16.35-17.20 Komputerowe wspomaganie
12. 17.20-18.05 Komputerowe wspomaganie
13. 18.05-.18.55 Zagadnienia kliniczne w masażu
14. 18.55-19.40 Pracownia masażu
15. 19.45-20.30 Pracownia masażu

 

23.02.2018 - 24.02.2018
Dn. Godz. VII KKZ
I grupa II grupa
dot.godz. teoret.
Piątek - 23.02.2018r. 9. 15.00-15.45 Opieka
10. 15.45-16.30 Opieka
11. 16.35-17.20 Opieka
12. 17.20-18.05 Opieka
13. 18.05-.18.55 Język migowy
14. 18.55-19.40 Język migowy
15. 19.45 - 20.30 Język migowy
Sobota - 24.02.2018r. 1. 8.00-8.45 Anatomia
2. 8.45-9.30 Anatomia
3. 9.40-10.25 Język niemiecki
4. 10.25-11.10 Język niemiecki
5. 11.10-11.55 Język niemiecki
6. 11.55-12.40 Opieka
7. 12.50-13.35 Opieka
8. 13.35-.14.20 Opieka
9. 14.20-15.05 Opieka
10. 15.15-16.00 Działania opiekuńcze Działania opiekuńcze 5 godz. (do odpracowania po ustaleniu terminu z opiekunem)
11. 16.00-16.45 Działania opiekuńcze
12. 16.45-17.30 Działania opiekuńcze
13. 17.30-18.15 Działania opiekuńcze
14. 18.15-19.00 Działania opiekuńcze

 

16.02.2018 - 17.02.2018
Dn. Godz. VII KKZ
I grupa II grupa
dot.godz. teoretycznych
Piątek - 16.02.2018r. 9. 15.00-15.45 Anatomia Pracownia
10. 15.45-16.30 Anatomia Pracownia
11. 16.35-17.20 Anatomia Pracownia
12. 17.20-18.05 Język migowy
13. 18.05-.18.55 Język migowy
14. 18.55-19.40 Język migowy
Sobota - 17.02.2018r. 1. 8.00-8.45 Pracownia Anatomia
2. 8.45-9.30 Pracownia Anatomia
3. 9.40-10.25 Pracownia Anatomia
4. 10.25-11.10 Pracownia Anatomia
5. 11.10-11.55 Anatomia Pracownia
6. 11.55-12.40 Anatomia Pracownia
7. 12.50-13.35 Anatomia Pracownia
8. 13.35-.14.20 Anatomia Pracownia
9. 14.20-15.05 Działania opiekuńcze w II grupach 5 h (do odpracowania po ustaleniu terminu  z opiekunem)
10. 15.15-16.00
11. 16.00-16.45
12. 16.45-17.30
13. 17.30-18.15
14. 18.15-19.00

 

09.02.2018 - 10.02.2018
Dn. Godz. VII KKZ
I grupa II grupa
dot.godz. teoret.
Piątek - 09.02.2018r. 9. 15.00-15.45 Działalność gospodarcza
10. 15.45-16.30 Działalność gospodarcza
11. 16.35-17.20 Działalność gospodarcza
12. 17.20-18.05 Działalność gospodarcza
13. 18.05-.18.55 Język migowy
14. 18.55-19.40 Język migowy
15. 19.45-20.30 Język migowy
Sobota - 10.02.2018r. 1. 8.00-8.45 Język niemiecki
2. 8.45-9.30 Język niemiecki
3. 9.40-10.25 Język niemiecki
4. 10.25-11.10 Język niemiecki
5. 11.10-11.55 Język migowy
6. 11.55-12.40 Język migowy
7. 12.50-13.35 Język migowy
8. 13.35-.14.20 Język migowy
9. 14.20-15.05 Działalność gospodarcza
10. 15.15-16.00 Działalność gospodarcza
11. 16.00-16.45 Działalność gospodarcza
12. 16.45-17.30 Działalność gospodarcza
13. 17.30-18.15 Działalność gospodarcza
14. 18.15-19.00 Działalność gospodarcza

 

                        26.01.2018 - 27.01.2018
Dn. Godz. VII KKZ
I grupa II grupa
dot.godz. teoret.
Piątek - 26.01.2018r. 9. 15.00-15.45 Anatomia Pracownia
10. 15.45-16.30 Anatomia Pracownia
11. 16.35-17.20 Pracownia Anatomia
12. 17.20-18.05 Pracownia Anatomia
13. 18.05-.18.55 Język migowy
14. 18.55-19.40 Język migowy
15. 19.45-20.30 Język migowy
Sobota - 27.01.2018r. 1. 8.00-8.45
2. 8.45-9.30
3. 9.40-10.25 Język niemiecki
4. 10.25-11.10 Język niemiecki
5. 11.10-11.55 Język niemiecki
6. 11.55-12.40 Język niemiecki
7. 12.50-13.35 Anatomia Pracownia
8. 13.35-.14.20 Anatomia Pracownia
9. 14.20-15.05 Anatomia Pracownia
10. 15.15-16.00 Anatomia Pracownia
11. 16.00-16.45 Pracownia Anatomia
12. 16.45-17.30 Pracownia Anatomia
13. 17.30-18.15 Pracownia Anatomia
14. 18.15-19.00 Pracownia Anatomia

 

Kolejne terminy zjazdów – VII KKZ OPIEKUN MEDYCZNY

 

  • 26 – 27.01.2018r.
  • 09 – 10.02 2018r.
  • 16 – 17.02.2018r.
  • 23 – 24.02 2018r.
  • 09 - 10.03.2018 r.
  • 16– 17.03.2018r.
  •  23– 24.03.2018r.
  • 06 – 07.04.2018r.
  • 13 – 14.04.2018 r.

Następne terminy zjazdów pojawią się na stronie internetowej w późniejszym czasie. 

12, 17, 19 i 20.01.2018r. II grupa *  
Dn. VII KKZ  
II grupa  
 
Piątek - 12.01.2018r. II grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 7 godz. w godz. 15.00 - 20.30                                                   
 
 
 
 
 
 
 
Środa- 17.01.2018r. II grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 7 godz. w godz. 15.00 - 20.30                                                         
 
 
 
 
 
 
 
Piątek- 19.01.2018r. II grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 7 godz. w godz. 15.00 - 20.30                                                                                                        
 
 
 
 
 
 
 
Sobota- 20.01.2018r. II grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 7 godz. w godz. 8.00 - 15.05         
 
 
 
 
 
 
 

*Uwaga! 1. Podczas I zajęć (12 stycznia) uzgodni się ze słuchaczami proponowane dalsze terminy 2. Każdy słuchacz powinien zrealizować 20 godz z 30 zaplanowanych

 

11, 13 i 16.01.2018r. I grupa *  
Dn. VII KKZ  
I grupa  
 
Czwartek - 11.01.2018r. I grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 8 godz. od godz. 8.00                                                      
 
 
 
 
 
 
 
Sobota- 13.01.2018r. I grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 14 godz. od godz. 8.00                                                       
 
 
 
 
 
 
 
Wtorek- 16.01.2018r. I grupa - Praktyka zawodowa  realizowana w szkole  - 8 godz.  od godz. 8.00                                                                                                  
 
 
 
 
 
 
 
*Uwaga! 1. Podczas I zajęć (11 stycznia) uzgodni się ze słuchaczami proponowane dalsze terminy 2. Każdy słuchacz powinien zrealizować 20 godz z 30 zaplanowanych  
 
 

 

                10.01.2018r.
Dn. Godz. VII KKZ
    I grupa II grupa
dot.godz. teoretycznych    
Środa - 10.01.2018r. 9. 15.00-15.45 I, II i III grupa - Praktyka zawodowa  - 5 godz.                                                     
10. 15.45-16.30
11. 16.35-17.20
12. 17.20-18.05
13. 18.05-.18.55
14. 18.55-19.40
15. 19.45-20.30
16. 20.35-21.20

 

Strona 1 z 3

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj553
WczorajWczoraj890
W tygodniuW tygodniu4001
W miesiącuW miesiącu17910
RazemRazem490721

Kontakt

Wojewódzki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Skarszewska 7
83-200 Starogard Gdański
tel. 58 562-36-16
e-mail: mszstarogard@poczta.onet.pl

Facebook