Pomorski projekt zawodowy dotarł do finału prestiżowego konkursu unijnego Regiostars 2023 - głosowanie publiczności

Z radością chcielibyśmy poinformować, że realizowany w ramach jednego z przedsięwzięć strategicznych pomorski projekt zawodowy, jako jeden z pięciu projektów z całej Europy w kategorii „Europejski rok umiejętności”, dotarł do finału prestiżowego konkursu unijnego Regiostars 2023. Radość jest tym większa, iż jest to jedyny projekt z Polski,  który znalazł się w tym roku w gronie finalistów! Projekt realizował Samorząd Województwa Pomorskiego wspólnie z pomorskimi medycznymi szkołami policealnymi oraz Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

Prezentacja projektu odbyła się 10 października br. w Brukseli podczas EU Regions Week. Zwycięzcę poznamy 15 listopada. Mamy więc szansę na kolejny Regiostars dla Pomorskiego!.

Obecnie trwa internetowe głosowanie na nagrodę publiczności , na którą z pewnością również mamy szansę. Dlatego zapraszam i gorąco zachęcam, do głosowania na nasz pomorski projekt.

Internetowe głosowanie publiczności potrwa do 14 listopada br.

 

Mamy szansę na kolejny Regiostars dla Pomorza!

 

Jak głosować w kilku krokach?

  • Zacznij tu: https://regiostarsawards.eu/
  • Przejdź na stronę z głosowaniem – przycisk „Vote now”
  • Podaj swój email, na który zwrotnie dostaniesz link do oddania głosu
  • Rozwiń kategorię „Topic of the year: European year of skills” i wybierz pomorski projekt zawodowy “Higher quality vocational education”, Poland.
  • Prześlij swój głos

 

Zachęcam jednocześnie do zapoznania się ze szczegółami dot. projektu: https://www.rpo.pomorskie.eu/-/mamy-szanse-na-kolejny-regiostars-projekt-zawodowy-jednym-z-najlepszych-w-europie