83-200 Starogard Gdański
ul. Skarszewska 7

Drodzy Słuchacze,
26 czerwca kończymy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i zamykamy kolejny rozdział naszej wspólnej edukacyjnej drogi.
Szczególne gratulacje kierujemy dziś do absolwentów kierunków: Opiekun medyczny, Terapeuta zajęciowy, Technik masażysta oraz Asystentka stomatologiczna, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. W kwietniu swoją edukację zakończyli również uczestnicy Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego – Opiekunka dziecięca.
Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, za zaangażowanie, wytrwałość i zaufanie. Przed Wami jeszcze oczekiwanie na wyniki egzaminów zawodowych – mocno trzymamy kciuki i wierzymy, że już wkrótce będziecie mogli cieszyć się zasłużonym sukcesem.
Wszystkim absolwentom życzymy odwagi w realizowaniu marzeń, satysfakcji z wykonywania wybranego zawodu oraz wielu pięknych chwil na nowym etapie życia.
Słuchaczom, którzy po wakacjach wrócą do naszej szkoły, życzymy bezpiecznego, pełnego słońca i dobrej energii wypoczynku. Niech wakacje pozwolą nabrać sił, odpocząć od codziennych obowiązków i wrócić we wrześniu z nową motywacją, aby z powodzeniem dokończyć to, co rozpoczęliście.
Życzymy wszystkim pięknych, spokojnych i niezapomnianych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
Z kropli dni powszednich tworzy się historia i tradycja naszej szkoły. Czerpiąc wzorce z przeszłości, tworzymy dzień dzisiejszy – stanowimy o przyszłości szkoły






83-200 Starogard Gdański
ul. Skarszewska 7